Adhuroj Matematiken

Forumi i vetëm shqiptar për matematikën
Ora eshte Hën Kor 28, 2014 8:26 pm

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]
Posto Teme të Re  [ 4 tema ] 
 Tema   Autori   Përgjigje   Shikime   Postimi i fundit 
Nuk ka postime të palexuara 3 zare( probabilitet i lehte)

Ymer.S

1

2884

Enj Jan 03, 2013 10:21 pm

arberiii Shikoni postimin e fundit

Nuk ka postime të palexuara Ka edhe keshtu.

fredi1008

5

1408

Mar Qer 19, 2012 1:36 pm

arberiii Shikoni postimin e fundit

Nuk ka postime të palexuara Probabiliteti qe te jete trekendesh joidegjeneruar

Ymer.S

0

514

Die Mar 04, 2012 10:12 am

Ymer.S Shikoni postimin e fundit

Nuk ka postime të palexuara Eshte dhene funksioni kuadratik...

Ymer.S

0

509

Die Mar 04, 2012 10:09 am

Ymer.S Shikoni postimin e fundit

Shfaq temat nga me para:  Rreshto sipas  
Posto Teme të Re  [ 4 tema ] 

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]


Kush është në linjë

Anëtarë që po shfletojnë këtë forum: Asnjë përdorues i regjistruar dhe 1 vizitorë


Postime të palexuara Postime të palexuara    Nuk ka postime të palexuara Nuk ka postime të palexuara    Lajmërim Lajmërim
Postime të palexuara [ interesante ] Postime të palexuara [ interesante ]    Nuk ka postime të palexuara [ interesante ] Nuk ka postime të palexuara [ interesante ]    Ngjitës Ngjitës
Postime të palexuara [ Mbyllur ] Postime të palexuara [ Mbyllur ]    Nuk ka postime të palexuara [ Mbyllur ] Nuk ka postime të palexuara [ Mbyllur ]    Tema e transferuar Tema e transferuar
Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të bashkëngjitni skedarë

Kërkoni për:
Shkoni tek:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group